Eskişehir Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Eskişehir Beko Beyaz Eşya Servisi
Kasım 5, 2021

Eskişehir Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Arçelik geniş bir müşteri kitlesi olan köklü bir firmadır. Firmanın Eskişehir arçelik beyaz eşya servisi olarak müşterilerimize hizmet veriyoruz. Kurumsal bir şekilde hizmet vermeye devam ediyoruz. Bütün Arçelik beyaz eşyalarınızda kurulum aşamasında hizmetlerimizi sürdürürken aynı zamanda kurulum ve kullanım sonrasında oluşan arıza ve hasarlarda da onarım konusunda hizmet vermekteyiz.

Eskişehir Arçelik Beyaz Eşya Servisi ve Tamiri

Eskişehir arçelik beyaz eşya servisi olarak her geçen gün de kendimizi sizlere daha iyi hizmet verebilmek için daha da yeniledik ve geliştirdik. Arçelik markasına ait tüm arızalı ürünleriniz için Arçelik yetkili servisinden destek alabilirsiniz. Uzman ekibimiz her daim hazır olarak sizlerin telefonlarını ve şikayetlerini almak için görevdedir. Arıza durumlarında Arçelik ile alakalı olan tüm ürünlerde olması gereken eğitimleri almış uzman teknisyenler evlerinize gönderilmektedir. Bu eğitimler sayesinde cihazları ve sorunları hemen tanıyan uzman ekibimiz sorunları anında çözerek sizleri zora koyan arızadan kurtarıyor ve zamandan tasarruf yapmanızı sağlamış oluyorlar.

Eskişehir Servis ve Arıza

Servisimiz tüm beyaz eşyalarda olduğu gibi Arçelik kombilerde de servis bakımı yapılmaktadır. Arçelik kombilerde de gerekli eğitimi alan uzman ekimiz yine sizlerin yanında olmaya devam edecektir. Arçelik marka her ne olursa olsun çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, klima ve kombilerin kurulum ve onarımı için bizi arayabilir destek alabilirsiniz.

Arçelik marka cihazlarınızda oluşan problemlerde asla bilinçsiz bir şekilde cihazlara müdahale etmeyiniz. Ürünlerinizi çalıştırmadan önce kullanma kılavuzunu mutlaka okuyunuz. Ürün satın aldığınız zaman yetkili servisimizi arayıp hizmet talep ettiğiniz zaman teknik servisimiz en kısa sürede evinize ulaşmış olacaktır.

Arçelik markası kendini kanıtlamış uzun yıllardır kullandığımız, kendini bilen, yorumsuz sadece kalitesini konuşturan kaliteli bir markadır. Arçelik yetkili servisimiz de en az Arçelik markası kadar güvenilir işini hakkıyla, güzel bir şekilde yapan servis bakımlarından birisidir.  Teknik servisimiz en karmaşık sorunları bile çözecek kapasitededir. En yeni teknoloji, mükemmel bir teknik servis, özverili çalışma ve sorunsuz bir hizmetle yollarına devam etmektedirler. Arıza kayıtlarınız tutulup sorun bitene kadar ekip sizinle olmaya devam ediyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp WhatsApp'tan Yazabilirsiniz