Eskişehir Beko Beyaz Eşya Servisi

Eskişehir Arçelik Beyaz Eşya Servisi
Kasım 5, 2021
Eskişehir Altus Beyaz Eşya Servisi
Kasım 9, 2021

Eskişehir Beko Beyaz Eşya Servisi

İnsanların hangi yaşta olursa olsun yaşamlarını kolaylaştıran en temel objelerin başında beyaz eşyalar geliyor. Çok değişik beyaz eşya

modelleri çok değişik markalar tarafından piyasaya sunuluyor. Ülkemizin beyaz eşya alanında en önemli markalarının başında Koç şirketler topluluğu bünyesinde olan ve orta segment grubunda yer alan Beko geliyor. Nitekim Beko markalı beyaz eşyalar Eskişehir kentinde de sıklıkla kullanılıyor. Eğer Beko markalı beyaz eşyalarda kişiler veya kurumlar herhangi bir sorun yaşar ise o zaman Eskişehir Beko beyaz eşya servisi olarak derhal bizimle iletişime geçerek güvenli bir biçimde hizmet alıyorlar.

Eskişehir Beko Beyaz Eşya Tamiri 

Eskişehir Beko yetkili servis olarak biz uzun yıllardır beyaz eşya servisi olarak hizmet veren bir firmayız. Alanımızda tüm belgelere sahip olan yetkili servisiz. Sektörün ve kentimizin tüm gereksinimlerini biliyor ve buna istinaden hizmet veriyoruz. Beko markasının dünden bugüne üretilen tüm beyaz eşyaları için arıza bakım tamir hizmetleri veriyoruz. Elektriksel sorunlar, mekanik sorunlar ya da elektronik olarak sorunlar yaşanması durumunda alanında uzman, gerekli tüm eğitimleri almış olan ve MYK tarafından verilen Mesleki Yeterlilik Belgesine sahip olan kişileri ile hizmet vermenin ve kente yaraşır bir firma olmanın gururunu yaşıyoruz. Buzdolabı, derin dondurucu, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, çamaşır makinesi her tür beyaz eşya için hizmet veriyoruz.

Eskişehir Beko Beyaz Eşya Servisi 

 Eskişehir Beko yetkili servis olarak bize siz değerli müşterilerimizden böylesi bir sorun iletildiği zaman öncelikli sizinle belirlenen zaman dilimi içinde adresinize ilgili cihaz ile ilgili en doğru elemanları yönlendiriyoruz. Adresinize gelen arkadaşımız arızanın ne olduğunu net bir biçimde yaptığı kontroller ile tespit ettikten sonra akabinde sorunu gideriyor. Eğer parça değişimi yapılacak ise parça değişimini de müşterimizin onayını aldıktan sonra gerçekleştiriyor. Değişen parçalar orijinal ve garantili olan parçalardır. Parça değişiminden sonra gerekli kontroller yapıldıktan sonra müşterinin yanından teyit alınır ayrılıyoruz. Fiyat olarak ise standart bir servis ücretimiz bulunuyor. Parça değişimi yapıldı ise değişen parçanın ücreti de ekstra olarak alınıyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp WhatsApp'tan Yazabilirsiniz