Eskişehir Buzdolabı Tamiri

Buzdolabı diğer teknolojik aletler, ev elektronik cihazlar gibi hayatımızın bir parçası haline gelmiştir. Bazen kullanıcı hataları veren bazen de herhangi bir parçasının bozulması ile tamire ihtiyaç duyabilir. Eskişehir buzdolabı tamiri garanti kapsamında olması önemli bir detaydır. Garantili denek size ekstra bir masraf olmaması demektir. Ancak gelen tamirci için servis ücreti ödemelisiniz. Gazı bitmiş bir buzdolabı için gaz dolumu gerçekleşebilir. Ya da daha farklı sorunlar için tamir ihtiyacı doğabilir. Buzdolabının fan motorunun arızalanması çok fazla gürültü yapmasına neden olabilir. Bu sorun için çözüm de buzdolabının fanının değiştirilmesi olabilir. Beyaz eşyalarının en çok üretilmesinin amacı insan hayatını kolaylaştırmaktır. Ancak bozulan ürünler hayatımızı zorlaştırıyor.

Eskişehir Buzdolabı Tamiri Servisi

Buzdolabı icat edilmeden önce insanlar gıdaların bozulmaması için birçok yöntem kullanmışlardır. En çok kullanılan yöntem ise, soğuk olan nesnelerin içinde saklama yöntemidir. Bu yöntemlerden en çok kullanılan toprak içine gömme yöntemidir. Toprağın serin olmasından faydalanarak ürünlerini taze ve bozulmadan koruyabiliyorlardı. Ancak günümüzde bu yöntemin kullanılması bizlerin ilkel cağlara dönmesi demektir. Bizler de bunu yapamayız.

Bunun yerine Eskişehir buzdolabı tamiri edilebilmesi için servis çağırırız. Buzdolabının sorununu çözmek için dolabın arızalanan kısımları tamir edilir. 7/24 çalışan buzdolabı bozulabilir. Yoğun çalışma nedeni ile buzdolabının motorunda ağırlıklı olarak sorun meydana gelebilir. Buzdolabı arızaların da yapabileceğiniz şey iyi bir tamir ustası çağırabilirsiniz. Bu konuda firmamızdan destek alabilirsiniz.

Eskişehir Buzdolabı Tamiri Teknik Servisi

Buzdolabın da sorun çıkarsa teknik servis ekiplerini çağırabilirsiniz. Elektrik bağlantısı ve sigorta kontrol edilmeli. Buzdolabında oluşan arıza elektriksel ise elektrikçi çağırmalısınız. Elektrik bağlantılarında sorun yok ise Eskişehir buzdolabı tamiri hizmeti alabilirsiniz. Buzdolabınız çalışıyor ise fakat soğutmuyorsa dolabınızın kapı filtrelerinin eskimiş olması ısı kaybına neden olabilir. Kapı fitilleri eskimiş ise bu fitillerin değişmesi mümkündür. Buzdolabının fitilleri değiştikten sonra soğutma seyrine dönebilirsiniz. Buzdolapları içerisinde gaz sayesinde soğutma işlemi yaparlar. Buzdolabında oluşmuş gaz kaçağı soğutma işlemi yapısını bozmaktadır. Buzdolabına gaz yüklemesi yapılarak eski formatına dönüştürülebilir.

Buzdolabınızın buzluk kısmı kar yapıyor ise, üst kapak fitilleri eskimiş olabilir. Bu sebeple içeri ısı almasına sebep olur ve buzdolabı karlanma yapar. Eskişehir buzdolabı tamiri sayesinde buzdolaplarınızı tamir edebilirsiniz. Arızalı olan buzdolapları konusunda firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Buzdolabı kullanımı hakkında bilgi sahibi değilseniz yetkili servis tarafından bilgi alabilirsiniz.

Buzdolabına aşırı yükleme yapmak kapağın açık kalmasını ve arka panellerin bozulmasına sebep olabilir. Dolabınıza sıcak yemekler koymayınız. Dolabınızın ısı dengesini korumaya özen gösterin. Dolabınızın ısı dengesi bozulur ise motor çalışmasın da aksaklıklar meydana gelir. Yeni nesil buzdolaplarının bir çoğunda dolap kapağı açık kaldığında dolap sesli olarak öter ve dolabı kapatana kadar sesli uyarı sistemi çalar.

Yorum Yap
1
2
3
4
5
Gonder
     
Vazgec

Firmamiza Yorum Yap

EFS Teknik Servis - 0501 257 00 26
Average rating:  
 0 reviews
WhatsApp WhatsApp'tan Yazabilirsiniz