Eskişehir Finlux Beyaz Eşya Servisi

Eskişehir Bosch Beyaz Eşya Servisi
Kasım 9, 2021
Eskişehir Hotpoint Beyaz Eşya Servisi
Kasım 9, 2021

Eskişehir Finlux Beyaz Eşya Servisi

Eskişehir Finlux Yetkili Servis olarak, dinamik ekip çalışmasına, sürekli yeniliğin peşinden giden girişimci ruh ve cesaretle yaratıcı

çözümlerimizi aktaracak bilgi ve kararlılığa sahibiz.

Personellerimiz ile tüm ilişkilerimizde iyi niyet ve anlayışla hareket etmek ilkemizdir. Karşılıklı ve adil bir fayda sağlamak ve her zaman iş etiği kurallarına uymak önemlidir. Müşterilerimizin beklentilerini karşılamada tüm sorumluluk bize aittir.

Eskişehir Finlux Yetkili Servis Çalışma Prensipleri

Eskişehir Finlux Yetkili Servis olarak hareket eden firmamız, kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyetini ilke edinmiş ve faaliyetlerini bu doğrultuda sürdürmüştür.

Temel ilkelerinden asla taviz vermeyen servisimiz müşteri memnuniyetine her zaman önem verir. Her geçen gün daha geniş bir müşteri kitlesine ulaşarak kaliteli hizmet anlayışına damgasını vuran Finlux Servis, kalite ve güveni birleştiren doğru kalite, doğru yön olmaya ve aynı çaba ve özveriyle müşterilerine hizmet vermeye devam edecektir.

Eskişehir Finlux Beyaz Eşya Tamiri

Servisimiz Finlux markalı buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, Finlux kurutma makinesi, fırın, klima, kombi, Finlux ankastre gibi beyaz eşyalarınızı onarır ve değişecek parçalarını orijinalleri ile değiştirir.

Finlux buzdolabı servisi, çamaşır makinesi servisi, bulaşık makinesi servisi, kombi servisi, klima, Finlux mutfak / fırın servisi, Finlux beyaz eşya servisi olarak aynı gün hizmet dönüşü sağlıyoruz. Eskişehir Finlux Yetkili Servisi olarak her türlü Finlux markalı cihazın bakımını yerinde ve özenle yapıyoruz.

Eskişehir Finlux Beyaz Eşya Servisi

Evinizdeki buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, klima ve kombi gibi ürünler bozulduğunda yapmanız gereken tek şey bizi arayarak arıza tutanaklarını yetkili servisimize bırakmaktır. Oluşturduğunuz arıza kaydı sonrasında yaklaşık 10 dakika içerisinde saha teknik ekibimize teslim edilir.

Teknisyenlerimiz aynı gün sizi arayacak ve müsaitlik durumunuza göre randevu saatini belirleyecektir. Teknik ekibimiz randevu saatinden 1 saat önce hatırlatma yapar. Evinize gelen teknik ekibimiz hijyene büyük önem vererek son derece temiz ve titiz bir şekilde çalışmaktadır. Ürününüzdeki problem aynı gün içerisinde çözülmektedir. Ayrıca çalışan aileler için hafta sonu bakım ekibimiz bulunmaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp WhatsApp'tan Yazabilirsiniz